fbpx

Mbajtese Telefoni per Makine c52

1,000 Lekë

Mbajtese Telefoni per Makine c52

PERSHKRIMI:

Lloji i produktit: mbajtës makine.
Ngjyra: E zezë.
Për veshjen: vendosni telefonin.
Materialet e përdorura: ABS plastike dhe shirit magnetik.
Karakteristika të veçanta: mund të përdoret për të bashkangjitur një shirit magnetik që mund të jetë i lëvizshëm 180 gradë dhe 360 gradë rrotullim.
Përmasat (cm.): 18.50 W x 5.20 H x 2.50 D.

 

 

SKU: 62429689 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close