fbpx

Mbajtese Telefoni Kundra Ujit Bojeqielli 19.5×11.5cm

299 Lekë

Mbajtese Telefoni Kundra Ujit Bojeqielli 19.5×11.5cm-1157867 J

PERSHKRIMI:

Kase rezistente ndaj ujit, mbron telefonin nga pikat e ujit, pluhurit dhe rërës.

Gjatesia x Gjersia: 19.5×11.5 cm

Materiali: PVC

SKU: 53362616 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close