fbpx

Mbajtese Telefoni Fleksible Me Kapese 60 Cm

299 Lekë

Mbajtese Telefoni Fleksible Me Kapese 60 Cm-1168213 J

PERSHKRIMI:

Kasa universale për celularët, mp3, aparati dixhital, GPS, kamera, etj.

Mund të shikoni filma, të dëgjoni muzikë pa mbajtur celularin tuaj.

Ka një krah mbështetës fleksibël për kënd dhe distancë të ndryshme.

Gjatësia: 60 cm.

SHOPPING CART

close