Mbajtese Telefoni Celular Ne Tualet

Krahasoni

1,500 Lekë

Mbajtese Telefoni Celular Ne Tualet-SH

PERSHKRIMI:

Mund të dëgjoni muzikë ndërsa bëni banjë ose të shikoni video ndërsa gatuani ose bëni banjë.

Pavarësisht nëse është i spërkatur, i tejmbushur ose i zhytur plotësisht, kutia e papërshkueshme nga uji mund t’ju sigurojë mbrojtje të besueshme mbyllëse.

Në të njëjtën kohë, nuk ndikon në tingullin.

Mund të shikoni lirshëm ekranin, të rregulloni volumin, të ndërroni këngë, të luani lojëra, të lëvizni lajmet në dush ose vaskë, edhe nëse krijohet mjegull gjatë dushit, kjo nuk do të ndikojë në ndriçimin e ekranit të telefonit.

Dritare kundër mjegullës me perspektivë të lartë, edhe nëse krijohet mjegull gjatë procesit të larjes, nuk do të ndikojë në ndriçimin e ekranit të celularit.

Pa dizajn vrimash, pa dëmtim të murit, instalim i shpejtë dhe i lehtë.

Ngjitës i fortë, nuk ka nevojë ta gozhdoni në mur.

Nuk është e lehtë për t’u hequr, rezistente ndaj ngjeshjes dhe rënies dhe nuk është e lehtë të deformohet.

Telefoni celular i aplikueshëm: më pak se 6.8 inç.

Materiali: ABS+PET..

Ngjyra: e bardhë/blu.

Karakteristikat: i papërshkueshëm nga uji dhe kundër mjegullës, ekran i ndjeshëm me prekje.

Mënyra e montimit: ngjitëse pa shënjim, e varur në mur pa vrima.

I pershtatshem per skena: kuzhine, ballkon, banjo etj.

 

SKU: 89952695 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close