Mbajtese Qiriri Shandan Metalik I Zi 14cm×8cm

Krahasoni

349 Lekë

Mbajtese Qiriri Shandan Metalik I Zi 14cm×8cm -1191210 J

PERSHKRIMI:

Shandan Dekorativ, I Zi Metalik, Me Bazë Të Rrumbullakët Dhe Kuti.

Për Diametër Qiri 2 Cm.

Ngjyra E Zezë.

Materiali I Produktit Metalike.

Diametri X Lartësia 8cm×14 Cm.

SKU: 44563259 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close