Mbajtëse peshqiri, FERIDRAS, CHICK BLACK, inoksi

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

7,266 Lekë

Mbajtëse peshqiri, FERIDRAS, CHICK BLACK, inoksi 224475-m

PERSHKRIMI:

Mbajtëse peshqiri ”Feridras” do të dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e tualetit tuaj. Kjo varëse është mjaft e lehtë për t’u montuar dhe përshtatet me lehtësi me të gjitha madhësite standarde të rrobave. Linjat e pastra gjeometrike e bëjne këtë mbajtëse zgjidhjen optimale për çdo tualet. Kombinimi i model me dizajnin elegant plotëson një shumëllojshmëri të stileve të brendshme

Gjatesia 90 cm dhe gjeresia 30 cm

 

  • Materiali : Inoks
SKU: 48337495 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close