,

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete

Krahasoni

1,200 Lekë

Mbajtese Celulari Per Motorr Dhe Biciklete-Auris

PERSHKRIMI:

Mbajtese per te gjitha llojet e telefonave.
Me rrotullim 360 grade.
Kunder Lekundjes dhe e lehte per t’u instaluar.
E pershtatshme per udhetimet ne mal apo udhetime te gjata me motorr dhe biciklete

SHOPPING CART

close