Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem

Krahasoni

1,750 Lekë

Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem-balk

PERSHKRIMI:

Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem.

Materiali: Alumin.

Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i lani me lehtesi.

Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar muret tuaja dhe te ngjiten me lehtesi.

Krijuar nga alumin cilesor dhe qe nuk ndryshket, padyshim eshte investimi me i mire ne banjen tuaj.

Mund te vendosni aksesore te ndryshem si shampo, sapune, kremera etj, pa u shqetesuar per hapesiren dhe peshen.

Krijuar per te duruar ujin.

Mund ta perdorni edhe ne kuzhine per te ruajtur erezat, salcat dhe gjera te tjera.

Kurseni hapesire dhe sistemoni kuzhinen apo tualetin tuaj.

Montimi eshte mjaft i thjeshte, mund te vendoset ne çdo siperfaqe te lemuar, por sigurohuni qe nuk ka boshllek nen ngjitesin para se ta vendosni.

Gjithashtu duhet t’i mbani siperfaqet e thata para montimit.

Pesha maksimale: 5 kg.

Permasat: 32*13.4*9.4cm.

 

SKU: 58196771 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close