fbpx

Mates tensioni, 90 lexime, 40-180 rrahje/minute, presioni 0-299 mmHg, 4xAA 800822

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,900 Lekë

Mates tensioni, 90 lexime, 40-180 rrahje/minute, presioni 0-299 mmHg, 4xAA 800822

PERSHKRIMI:

Aparat matës tensioni dixhital, Ekran me prekje (touch screen) dhe guidë zanore, Tregues për hiper- tension. Shifra të mëdha dhe ekran i ndriçuar për shikueshmëri të qartë, Fikje automatike, Mban deri në 60 matje me datë dhe orë në memorie, Punon me bateri.

  • Tipi : Mates tensioni
  • Numri i baterive : 4XAA
SKU: 14667315 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close