Maske Ushqyese Flokesh Me Manketti Zambian

Krahasoni

2,380 Lekë

Maske Ushqyese Flokesh Me Manketti Zambian G-c

PËRSHKRIMI

Maska i rikthen në mënyrë efektive flokët në të gjithë gjatësinë e saj për shkak të gjalpit natyral Manketti, rikthen strukturën e flokëve, mbron nga mikrodëmtimet gjatë stilimit termik, dhe eliminon skajet e dëmtuara, i bën flokët me shkëlqim dhe të mëndafshta.

Gjalpi i Sheas ushqen flokët dhe përmirëson ndjeshëm gjendjen e tyre.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë  të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract (Aloe Vera Extract), Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil (Baobab Oil), Cola Acuminata (Cola Nut) Seed Extract (Cola Nut Extract), Cyclopia Intermedia (Honeybush) Leaf Extract (Honey Bush Extract), Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract (Rooibos Extract), Tagetes Minuta (Marigold) Flower Oil (Marigold Oil), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Schinziophyton Rautanenii (Manketti) Kernel Oil (Manchetti oil), Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado oil), Behentrimonium Chloride, Сetrimonium Chloride, Betulin (from Chicory root) (from Chicory root) (From Sugar Beet), Hydrogenated Castor Oil,Hydroxyethylcellulose, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate

SKU: 61143276 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close