Maske Ushqyese Dhe Hidratuese E Thelle Per Floket Me Vaji Macadamia

3,430 Lekë

Maske Ushqyese Dhe Hidratuese E Thelle Per Floket Me Vaji Macadamia G-C

PËRSHKRIMI

Maska hidraton intensivisht flokët, duke i bërë më të menaxhueshëm, i jep shkëlqim dhe volum flokëve.

I Mbron dhe hidraton flokët nga rrënjët deri në skajet e tyre.

Përmban vaj makadamie, vaj Arrë Braziliane, ekstrakt ylang-ylang, të cilat riparojnë flokët e dëmtuar, i zbusin ato, i bëjnë më të lëmuara dhe i mbushuin me elementë ushqyes dhe vitamina.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

MËNYRA E PËRDORIMIT:  Masazhoni një sasi të vogël të maskës në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Prunus Persica (Peach) floral water, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil (Peach Oil), Prunus Dulcis (Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Organic Butyrospermum parkii (Organic Shea Butter), Organic Sesamum indicum oil, Argan Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Borageseed Oil refined, Cananga extract, Ylang Ylang extract, Organic Zingiber Officinate Root Extract Ginger), Royal Jelly, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 79458357 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close