Maske Rikuperuese, Ushqyese, Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Arre Kokosi Dhe Lotus

Krahasoni

1,288 Lekë

Maske Rikuperuese, Ushqyese, Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Arre Kokosi Dhe Lotus G-C

PËRSHKRIMI

1. Rigjenerim intensiv
2. Ushqese e thellë
3. Forcon flokët dhe i jepë shkëlqim të jashtëzakonshëm

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract (Lotus Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable), Panthenol (Provitamin B5), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral

SKU: 53658592 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close