Maske Per Rritjen E Flokeve Me Ekstrakt Orkide Dhe Shea

1,792 Lekë

Maske Per Rritjen E Flokeve Me Ekstrakt Orkide Dhe Shea G-C

PËRSHKRIMI

Maska e flokëve e bazuar në gjalpin e sheas dhe në ekstraktin e orkides siguron kujdes maksimal për flokët dobësuar dhe të prirur ndaj rënies.

Kur përdoret rregullisht, zgjat ciklin jetësor të flokëve dhe stimulon rritjen e flokëve.
Formula origjinale me përbërës aktivë natyralë do të ndihmojë në rikthimin e shpejtë të flokëve, përmirësimin e gjendjes së tyre nga rrënjët deri në skajet.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Orchis Mascula (Orchid) Flower Extract (Orchid Extract), Vegetable Glycerin (from Vegetable Oils), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caprylic / Capric Triglyceride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil (Grape Seed Oil), Panthenol (Provitamin B5), Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Hydroxyethylcellulose, Polyquaternium-10, Citric Acid

SKU: 51948816 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close