Maske Per Rikuperimin Intensiv Te Flokeve Me Keratin

3,248 Lekë

Maske Per Rikuperimin Intensiv Te Flokeve Me Keratin G-C

PËRSHKRIMI

Një maskë aktive rikthen flokët përgjatë gjithë gjatësisë falë një kompleksi të pasur të kerapeptideve dhe një përmbajtje të lartë të vitaminave PP, B5, C dhe E. Ekstraktet e teobromës dhe avokados të përfshira në përbërje përmirësojnë strukturën dhe cilësinë e flokëve, dhe ekstrakti i betaine zbut dhe lehtëson krehjen.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, theobroma grandiflorum seed butter, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii bytter, caprilic / capric triglyceride, persea gratissima oil, perfume hydrolyzed keratin, behentrimonium chlorid, pyridoxine hcl, maltodextrin, sodium starchlose octenylsuccinate, glycerin, celrimium chloride, benzylluccinate, glycerin, chloride alcohol, caprylyl glycol, silica, citric acid, sodium benzonate, potassium sorbate

SKU: 92529483 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close