Maske Per Rikuperimin E Flokeve Te Demtuar Me Vaj Jojoba Dhe Proteina Mendafshi

1,680 Lekë

Maske Per Rikuperimin E Flokeve Te Demtuar Me Vaj Jojoba Dhe Proteina Mendafshi G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpi i kakaos eleminon flokët e thatë, ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të lagështisë, duke i bërë flokët të lëmuar, elastikë dhe zvogëlon humbjen e flokëve.

Vaji i Ylang-ylang ndihmon në rritjen e flokëve, dhe i bën flokë voluminoz.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Jojoba Oil), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Cetearyl alcohol (from coconut oil), Butyrospermum parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Hydroxyethyl (from cellulose), Silk Amino Acids (silk amino acids), Betaine (from sugar beet), Panthenol (provitamin B5), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Behentrimonium Methosulfate, Quaternium-87, Phenoxyethanol, Ehenthexylglycerin, Chenfumefume Chloride, Citric Acid

SKU: 45957632 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close