Maske Per Floke Me Proteina

1,540 Lekë

Maske Per Floke Me Proteina G-C

PËRSHKRIMI

Provoni Maskën PROFESSIONAL me Proteina nga CAFÉ MIMI për flokë të hollë dhe të brishtë.

Maska depërton thellë në strukturën e flokëve, e forcon atë, i jep vëllim dhe shkëlqim.

Proteinat e Grurit, Thekrës dhe Tërshërës trashin flokët e imët, i sigurojnë ushqim intensiv nga rrënjët deri në skajet, forcojnë rrënjët e flokëve dhe kanë një efekt tonik në lëkurën e kokës.

Ekstraktet e farës së Lirit, Bambusë dhe Mallow zbutin dhe i japin elasticitet flokëve, qetësojnë lëkurën e kokës, luspat dhe nxisin rritjen e flokëve.

Vaji i kokosit hidrato flokët, duke i bërë të bukur dhe të butë.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Malva Sylvestris (Mallow) Flower Water, Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (vegetable), Linum Usitatissimum (Linen) Seed Extract (Flax extract), Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract (Bamboo extract), Caprylic / Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins), Hydrolyzed Rye (Rye Proteins), Hydrolyzed Oat Proteins (Oat Proteins), Behentrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Panthenol (Hydroxyarxy B5) , Hydroxypropyltrimonium chloride (from Guar Gum), Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Perfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Hexyl Cinnamal Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol,Coumarin

SKU: 14911977 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close