Maske Per Floke Me Keratin

1,540 Lekë

Maske Per Floke Me Keratin G-C

PËRSHKRIMI

Provoni maskën e flokëve PROFESSIONAL me Keratin nga CAFÉ MIMI për flokë të dëmtuar dhe me ngjyrë.

Maska depërton thellë në strukturën e flokëve, i rikthen dhe i jep energji.

Keratina e përfshirë në përbërje siguron restaurim efektiv të flokëve të dëmtuar nga brenda dhe përgjatë gjithë gjatësisë, i jep elasticitet, forcë dhe shkëlqim natyral flokëve, duke i bërë më të menaxhueshëm dhe të shëndetshëm.

Ekstrakti i Ginkgo Biloba, rrënja e xhenxhefilit dhe uji i luleve Frangipani forcojnë flokët, ushqejnë dhe rikthejnë nivelet natyrore të lagështisë nga rrënjët në skajet.

Gjalpi i Sheas hidraton flokët, i bën të fortë dhe më të shëndetshëm.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Plumeria Alba (Frangipani) Flower Water, Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Ginkgo Biloba Leaf Extract (Ginkgo Biloba Extract), Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract (Ginger Root Extract), Butyrospermum Park (Shea) Butter (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrolyzed Keratin (Hydrolyzed Keratin), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyltrimonium chloride (from Guar gum) provitamin B5), Perfume, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Butylphenyl Methypropional, Linaloolell, Limonene, Citricolonene, Coumarin, Geraniol,Citral

SKU: 62723573 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close