Maske Fytyre Per Hidratim Te Thelle Gjate Nates

1,624 Lekë

Maske Fytyre Per Hidratim Te Thelle Gjate Nates G-C

PËRSHKRIMI

Maska e natës për fytyrën nxit rigjenerimin e lëkurës gjatë gjumit.

Vaji i mangos ka një efekt hidratues dhe rigjenerues, rikthen metabolizmin në qeliza.

Ekstrakti dhe vaji i amarantit ushqejnë dhe hidratojnë thellë lëkurën, linjat e lëmuara të shprehjes, mbrojnë lëkurën e ndjeshme, barazojnë tonin dhe i japin një ngjyrë të shëndetshme lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5 deri në 10 minuta, pastaj shpëlajeni me sasi të bollshme uji.

Rekomandohet të përdoret 2 deri në 3 herë në javë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Amaranthus Caudatus (Amaranth) Seed Extract (Amaranth Seed Extract), Mangifera Indica (Mango) Seed Butter (Mango Oil), Butyrospermum parkii (Shea) butter, Glycine Soja (Soybean) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil (jojoba oil), Vegetable Glycerin (vegetable source), Amaranthus Caudatus (Amaranth) Seed essential oil (Amaranth seed oil), Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Perfume, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (vitamin E), Bisantab , Sodium Polyacrylate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

SHOPPING CART

close