Maske Forcuese Rrenjesh Dhe Rritje Intensive Te Flokeve Me Aloe Vera

Maske Forcuese Rrenjesh Dhe Rritje Intensive Te Flokeve Me Aloe Vera G-C

PËRSHKRIMI

Maska Organike me Aloe Vera për flokët nga ECOLATIER ushqen rrënjët, rikthen strukturën e flokëve përgjatë gjithë gjatësisë, i jep një shkëlqim të mahnitshëm dhe një pamje të shëndetshme.

Vaji i avokados ushqen thellë flokët dhe hidraton lëkurën e kokës, duke parandaluar tharjen dhe acarimin.

Proteinat e grurit depërtojnë në strukturën e çdo qime, eliminojnë porozitetin dhe rivendosin në mënyrë efektive flokët e dëmtuar.

Proteinat mbajnë lehtësisht lagështinë në flokë dhe lëkurë, mbrojnë nga thatësia, i japin vëllim rrënjës dhe lehtësojnë stilimin.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice (Organic Aloe Vera Extract), Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Proteins (Wheat Proteins), Hydrolyzed Rye Proteins (Rye Proteins), Hydrolyzed Oats Proteins (Oat Proteins), Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Pyridoxine HCl (Vitamin B6), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica

SKU: 88883517 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close