Maske Aktivizuese Per Rritjen E Flokeve Me Gjalpe Shea

3,192 Lekë

Maske Aktivizuese Per Rritjen E Flokeve Me Gjalpe Shea G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpi organik i sheas ushqen dhe hidraton flokët, aktivizon rritjen e tyre, forcon flokët e thatë të dëmtuar dhe të dobësuar dhe i mbron ato nga ndikimi i faktorëve negativë të mjedisit.

Ekstrakti i arrave të sapunit i bën flokët me shkëlqim, të menaxhueshëm dhe të fortë.

Gjalpi i kakaos ndihmon për të hequr qafe problemet e humbjes së flokëve dhe për të rivendosur skajet e ndara.

Gjithashtu përmban vaj makadamie, vaj arre Brazil, ekstrakt ylang-ylang, të cilët riparojnë flokët e dëmtuar, i zbusin, i bëjnë ato të lëmuara dhe të mbushura me vitamina.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Zingiber Officinate Root floral water (Ginger root infusion), Organic Butyrospermum parkii (organic shea butter), Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia oil), Sesamum indicum oil (Sesame oil), Borageseed Oil refined (Brazil nut oil), organic Theobroma Cacao Seed Butter (organic Cocoa butter), Sapindus Mukurossi peel extract (Soap nut extract), Cananga extract (Ylang Ylang extract), Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl monostebic, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Benicactic Acid , Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 63818623 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close