fbpx

Mashe per oxhak me doreze celiku dhe kapje te nikeluar 62118

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,350 Lekë

Mashe per oxhak me doreze celiku dhe kapje te nikeluar 62118

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Mashë për oxhak e përbërë nga celik i përforcuar, e lyer me bojë me pjeke dhe dorezë inoksi, për ti rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike.

  • Materiali : Celik i përforcuar
SKU: 39988644 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close