-28%

Mashe Per Floket Elektrike Tong Bellissima

Krahasoni

5,900 Lekë 8,200 Lekë

Mashe Per Floket Elektrike Tong Bellissima LCD GT15 400-11250 Imetec

PERSHKRIMI:

Masha për kaçurrela profesionale ideale me një gjest të vetëm.

Kontrolli i temperaturës: 210 gradë C.

Kontroll dixhital i temperaturës nga 150 gradë C deri në 210 gradë C, 5 nivele të temperaturës për mbrojtjen maksimale të flokëve tuaj.

Kujdesi për keratinën dhe qeramikën: Shtresa e qeramikës dhe keratinës i japin flokëve tuaj vitalitet të menjëhershëm dhe mbrojtje intensive për flokë të lëmuar, me shkëlqim dhe elastik.

Sistemi i ngrohjes së shpejtë: Gati për t’u përdorur në vetëm disa sekonda.

Diametri i hekurit për kaçurrela: 32mm

SHOPPING CART

close