,

Makine rroje elektrike per meshkuj

Krahasoni

3,150 Lekë

Makine rroje elektrike per meshkuj

 

PERSHKRIMI:

Makine rroje dhe qethje elektrike per meshkuj me nje dizajn vintage dhe forme praktike ne doren tuaj.

Tehet preres prej celiku te pandryshkshem ofrojne shpejtesi dhe preciozion te larte ne krijimin e stilit te deshiruar.

Me porte karikimi USB, mund te karikohet nga nje powerbank, laptop apo makine kur nuk ndodheni ne shtepi. E pershtatshme per ta marre kudo me vete.

Karakteristika:

  • Materiali i tehut: celik inox
  • Shkalla e zvogelimit: 0,5 – 12 mm
  • Koha e funksionimit te baterise 120 min
  • E pershtatshme per qethje dhe rroje sokany.

SHOPPING CART

close