Makine rroje 4/1 DSP Model-60087

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Makine rroje 4/1 DSP Model-60087

PERSHKRIMI:

  • Makine qethese per meshkuj DSP 4 ne 1,
  • Modeli: 60087, me 4 koka te ndryshme qe lehteson rruajtjen dhe prerjen e flokeve tuaj, gjatesi prerje e ndryshme, ndertuar nga materiale rezistent edhe ndaj ujit.
  • Pastrohet mjaft lehte.
  • Makine Rrojeimage image 1 Makine rroje 2 Makine rroje 1
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close