fbpx

Makinë qethëse, Remington, 1-23 mm, 12 nivele prerje 801947

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,190 Lekë

Makinë qethëse, Remington, 1-23 mm, 12 nivele prerje 801947

PERSHKRIMI:

Makina qethëse ju garanton prerje precize dhe rezultat të përsosur për një kohë të gjatë. Fleksibilitet maksimal, shkurtim të lehtë dhe të saktë. E aplikueshme për të gjitha llojet e prerjeve.

 • Tipi : Makinë qethëse
 • Fuqia : N/A
 • Lloji i baterisë : E rikarikueshme NiMh
 • Tensioni : 110-240V
 • Koha e aktivizimit : N/A
 • Koha e karikimit : N/A
SKU: 22569128 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close