Makinë qethëse, Kooper, 3.7V, 1200mAh, 8.14 Wh, USB 803103

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Makinë qethëse, Kooper, 3.7V, 1200mAh, 8.14 Wh, USB 803103

PERSHKRIMI:

Makina qethëse Kooper ju garanton prerje precize dhe rezultat të përsosur për një kohë të gjatë, fleksibilitet maksimal, shkurtim të lehtë dhe të saktë. E aplikueshme për të gjitha llojet e prerjeve. Ka një bateri të rikarikueshme 1200 mAh dhe mund të karikohet me anë të fishës USB të perfshirë.

  • Tipi : Makinë qethëse
  • Fuqia : N/A
  • Tensioni : 3.7V
  • Lloji i baterisë : 1200 mA e rikarikueshme
Makine qethese 1 3 Makine qethese 2 3 Makine qethese 3 3

SHOPPING CART

close