Makine Qethese Rowenta TN1350F MK0492-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,986 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Rowenta TN1350F MK0492-N

PERSHKRIMI:

MARKA: ROWENTA
Me korent ose me bateri alkaline: Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent:
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent:
Koke e nderrueshme: Jo
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Jo
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
Indikator qe tregon karikimin: Jo
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 15
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 0.5 mm
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave: 6
Furce pastrimi: Po
GARANCIA NORMALE: 24
Ean Code: 3121040050002
SKU: 49736893 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close