Makine Qethese Philips MG5730/15 MK0582-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,466 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Philips MG5730/15 MK0582-N

PERSHKRIMI:

MARKA: PHILIPS
Me korent ose me bateri alkaline: Me bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 80 min
Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: JO
Indikator qe tregon karikimin: Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 9
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes:
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave: 7
Furce pastrimi:
GARANCIA NORMALE: 24
Ean Code: 8710103794820
SKU: 47974697 Category: Tags: , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close