Makine Qethese Philips HC3535/15 MK0595-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,106 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Philips HC3535/15 MK0595-N

PERSHKRIMI:

MARKA: PHILIPS
Me korent ose me bateri alkaline: Korent / Bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Po
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 75 min
Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Jo
Indikator qe tregon karikimin: Jo
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 12
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 2 mm
Gjeresia e kreherit preres: 41 mm
Nr. i kreherave: 2
Furce pastrimi: Po
GARANCIA NORMALE: 24
Ean Code:
SKU: 42679114 Category: Tags: , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close