,

Makine Me Panel Djellor

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,050 Lekë

Makine Me Panel Djellor

PERSHKRIMI:

Kjo makine loder me panel diellor eshte nje dhurate mjaft e veçante per femijen tuaj.

Pas perfundimit te instalimit, mund ta testoni ne rrezet e diellit direkt pa bateri.

Mire eshte qe ta testoni jashte nen rrezet e diellit dhe jo ne nje ambient te erret.

E pershtatshme per femije mbi moshen 6 vjeç.

Loder me Panel Djellor 3 Loder me Panel Djellor 4 Loder me Panel Djellor 1 Loder me Panel Djellor 2

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Makine Me Panel Djellor”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close