Makinë lodër, Hot Wheels, Mattel, plastikë dhe metal, 5×2.5 cm, mikse, 1 copë

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

419 Lekë

Makinë lodër, Hot Wheels, Mattel, plastikë dhe metal, 5×2.5 cm, mikse, 1 copë 787629-M

PERSHKRIMI:

Makinë lodër për fëmijë, modeli Hot Wheels Basic Cars, prej materiali plastik dhe metalik, në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Përdoret nga fëmijët për të luajtur ose për koleksionim. Ky produkt është i përshtatshëm për fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.

  • Materiali : Plastikë dhe metal
  • Përmasat : 5×2.5 cm
  • Ngjyra : Mikse
  • Paketimi : 1 copë

 

SKU: 43447143 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close