, , ,

Makine DIY me 2 sense per femije

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,610 Lekë

Makine DIY me 2 sense per femije

PERSHKRIMI

Kaloni kohe me femijen tuaj dhe merrni kenaqesi duke formuar kete makine DIY me 2 sense se bashku!

Eshte e perbere nga 27 pjeseza te ndryshme, te cilat mund t’i ndertoni hap pas hapi sipas ilustrimeve ne paketim.

Nje loder e shkelqyer per t’i argetuar femijet tuaj me ore te tera.

Femijet tuaj do te mesojne duke luajtur.

Ne kete menyre femija juaj do te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike, do te permiresoje te menduarin logjik dhe do te forcoje aftesite perzgjidhjen e problemeve. Gjithashtu kjo loder promovon rendesine e punes ne grup bashkepunimit, nderton aftesi sociale, qe do te thote me shume kohe per nenen dhe babin.

Do te rritet vetebesimi i femijeve tuaj.

Pas ndertimit te makines, femija juaj do te fitoje ndjenjen e arritjes dhe do te rritet besimi tek vetja e tyre.

Te gjitha pjeset jane bere me materiale jo toksike me cilesi te larte dhe jane te certifikuara per te permbushur standardet europiane dhe amerikane te sigurise se lodrave.

E rekomandueshme per femije mbi 6 vjeç.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Silvana (verified owner)

  Very fast delivery

  Silvana

 2. Angel (verified owner)

  Good quality

  Angel

SHOPPING CART

close