fbpx

Lule Rosa v.11 h.25 334474

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

350 Lekë

Lule Rosa v.11 h.25 334474

PERSHKRIMI:

Kur vjen puna për të kënaqur dëshirat tuaja të ylberit në kopsht, këtë e plotëson trëndafili. Kopshtarët kanë të vështirë në punë duke zhvilluar ngjyrime dhe bicolorë të rinj, ndërsa gjithashtu na sjellin forcë të përmirësuar në tonet parësore nga të cilat kemi ardhur të varet nga shkëlqimi në kopsht. Pavarësisht nëse ju pëlqen vija e qetë e një kopshti kontrasti i të kundërtave të ngjyrave ose pamja pa frymë e një kopshti , ka një ngjyrë trëndafili që i përshtatet nevojave tuaja.

 • Emri shkencor : Rosa
 • Ambienti : Të jashtëm
 • Temperatura : Dritë e bollshme
 • Ujitja : Mesatare 2-3 here ne jave në vere – njëhere në 4-5 ditë
 • Terreni : Humus i bimëve të jashtme, të drenazhuar mirë
 • Ushqyesit : Ushqyes universal, i lëngshem ose granular
SKU: 13633354 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close