fbpx

Lule Plectranthus coleoides v.14 h.30 330083

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

500 Lekë

Lule Plectranthus coleoides v.14 h.30 330083

PERSHKRIMI:

Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet. Nje perzgjedhje totalisht profesionale dhe game e gjere bimesh ofrohet me shume delikatese per shijen e cdokujt

  • Ekspozimi : Eshte bime e ambjenteve te jashtme suporton mire vendet me diell,te ngrota dhe te mbrojtura nga era.
  • Ujitja : Nga pranvera ne vere ujitet mire dhe gjate diteve te nxeta duhet qe gjethet te sperkaten me uje
  • Terreni : Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus.
  • Ushqyesit : Ka nevoje per ushqyes universal per bime te gjelbera, cdo jave.Ne dimer nje here ne muaj.
  • Vazimi : Bima nderrohet vetem kur rrenjet jane bere voluminoze dhe shfaq shterngime ne vazo.
SKU: 11958698 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close