fbpx

Lule Cikas V19 36520

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,200 Lekë

Lule Cikas V19 36520

PERSHKRIMI:

Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet.

  • Perdorimi : Lule dhe bime
  • Emri shkencor : Cycas
  • Familja : Cycadaceae
  • Ushqyesit : Perdoren ushqyes te lengshem per bime te gjelbera ose universal nje here ne muaj
  • Ekspozimi : Vetem per ambiente te jashtme. Eshte bime qe kerkon ndricim te mire
SKU: 38459276 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close