fbpx

Lopatë për oxhak, 34×12 cm 66165

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,650 Lekë

Lopatë për oxhak, 34×12 cm 66165

PERSHKRIMI:

Jepini oxhakut tuaj klas dhe madhështi duke e plotësuar me aksesorë të nevojshëm! Lopatë për oxhak e përbërë nga çelik i përforcuar, e lyer me bojë me pjekjee dhe dorezë druri për t’i rezistuar nxehtësisë dhe goditjeve mekanike.

  • Masa : 34×12 cm
  • Materiali : çelik
  • Ngjyra : e zezë
SKU: 18156255 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close