,

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Labirinth Vendosni elementet brenda kornizes qe topat te ndjekin gjurmet ne drejtimin dhe shpejtesine e duhur 19pcs 25cm 1-5 Vjec OTSJ0010

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Labirinth Vendosni elementet brenda kornizes qe topat te ndjekin gjurmet ne drejtimin dhe shpejtesine e duhur 19pcs 25cm 1-5 Vjec OTSJ0010

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Liana (verified owner)

  Good service

  Liana

 2. Luna (verified owner)

  Good service

  Luna

SHOPPING CART

close