,

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Cilindri i Pitagores mjet per te kuptuar dhe kujtuar tabelen e shumezimit thjesht ktheni dy butonat me ngjyra dhe rezultatet do te shfaqen si me magji 22x14x5cm

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,100 Lekë

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Cilindri i Pitagores mjet per te kuptuar dhe kujtuar tabelen e shumezimit thjesht ktheni dy butonat me ngjyra dhe rezultatet do te shfaqen si me magji 22x14x5cm OTSG0010

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Allison (verified owner)

  Very fast delivery

  Allison

 2. Jazlyn (verified owner)

  Good quality

  Jazlyn

SHOPPING CART

close