Lodra Per Femije Troktor Me Rimorkio Ngjyre E Kuqe

Krahasoni

1,000 Lekë

Lodra Per Femije Troktor Me Rimorkio Ngjyre E Kuqe 1178090-J

PERSHKRIMI:

Mjet lodër për djalin, traktor me rrota që kthehen majtas-djathtas dhe trup me dru.

Djali i gjinisë

Ngjyra: e kuqe

Mosha e rekomanduar: 3 vjeç e lart

Përshtatshmëria e moshës * KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç

Dimensionet e paketimit: 36x10x13 cm

SKU: 14593416 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close