Lodra per femije Tricikel Pelikan Chicco P-B

6,540 Lekë

Lodra per femije Tricikel Pelikan Chicco P-B

PERSHKRIMI:

Tricikel per femije me dizajn pelikani

  • Ka 2 mënyra përdorimi: Push and Go
  • Doreza mund të rregullohet në përputhje me gjatësinë e të rriturit, duke e bërë më të lehtë që të shtyjë femijen.
    Femija mund ta perdore edhe si bicikleten e tij te pare.
  • Me rrip sigurie dhe shporte para.
SKU: 26333433 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close