Lodra per femije Tavolina E Lojes Me Formuese P-B

4,040 Lekë

Lodra per femije Tavolina E Lojes Me Formuese P-B

PERSHKRIMI:

Tavolina e lojes Clementoni është një tryezë lojërash argëtuese ,një “park zbavitës” i vërtetë falë shumë tullave Baby Clemmy, karaktereve argëtuese dhe aksesorëve.

SKU: 31351967 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close