Lodra per femije Tapet Maxi Me Kafshe P-B

3,540 Lekë

Lodra per femije Tapet Maxi Me Kafshe P-B

PERSHKRIMI :

Tapet i pershtatshem per femije te vegjel,i bute,me lojra dhe figura te ndryshme kafshesh.

Permasat: 180×150 cm

SKU: 63549958 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close