Lodra per femije Shtepia e Barbit P-B

6,540 Lekë

Lodra per femije Shtepia e Barbit P-B

PERSHKRIMI:

Shtëpia e barbit eshte e lëvizshme dhe shpaloset për të zbuluar një shtëpi njëkatëshe më shumë se 2 metra të gjerë dhe me nje loje 360 ​​gradë.

Ka një kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe pishinë.

Në kuzhinë, një lavaman dhe sobë ndihmojnë për të luajtur histori gatimi.

Dhoma e gjumit ka një shtrat që rrotullohet poshtë dhe një dollap që mund të mbajë veshje.

SKU: 75896859 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close