Lodra per femije Scooter Skuter Hapat e Pare P-B

Krahasoni

3,540 Lekë

Lodra per femije Scooter Hapat e Pare P-B

PERSHKRIMI:

Scooter-i ideal per te provuar aventurat e para .

Stimulon zhvillimin e koordinimit motorik dhe perceptimit hapesinor.

I perbere nga materiale 100% te riciklueshme.

SKU: 87598644 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close