Lodra per femije Rulot Barbie 3n1 P-B

14,040 Lekë

Lodra per femije Rulot Barbie 3n1 P-B

PERSHKRIMI:

  • DreamCamper Barbie 3-në-1 inkurajon mendjet e reja për të eksploruar aventura në natyrë dhe për të sjellë në jetë ëndrrat e tyre të udhëtimit!
  • Me transformime të shumta
  • 3 automjete,
  • 5 hapësira jetese,
  • lojë me 360 ​​gradë dhe 60 pajisje shtesë.
SKU: 58961338 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close