Lodra Per Femije Kukulla Elsa Magjike

7,000 Lekë

Lodra Per Femije Kukulla Elsa Magjike P-B

PERSHKRIMI:

Kur një magji e lashtë rizgjohet në Disney’s Frozen 2, Elsa udhëton larg shtëpisë, duke testuar fuqitë e saj dhe duke

zbuluar se kush është ajo.

Imagjinoni të përqafoni fuqitë e borës të Elsas me këtë kukull  Elsa që përfshin veçori magjepsëse të ndriçimit dhe tingullit.

Fëmijët mund të shtypin  aksesorin e energjisë së dëborës në kyçin e Elsës dhe pastaj të ngrenë krahun për të

aktivizuar një dritë të ndezur- ku krahu i sipërm i saj shkëlqen me akull blu dhe dora e saj shkëlqen e bardhë, duke

ndriçuar aksesorin e energjisë së borës në një ngjyrë blu të zbehtë dhe duke shkaktuar tinguj të frymëzuar nga bora

Lëvzinin  duke ngritur dhe ulur krahun e saj në mënyrë të përsëritur  që të aktivizohen  4 efekte të ndryshme tingulli dhe efekte drite.

Kukulla e bukur e Elsës ka veshur një fustan blu të zbehtë me thekse shkëlqimi të bardhë dhe blu, i frymëzuar nga një

fustani  i veshur nga Mbretëresha e Dëborës në filmin Disney’s Frozen 2.

 

SKU: 55972468 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close