fbpx

Lodra Per Femije Portë Footballi chicco

4,500 Lekë

Lodra Per Femije Portë Footballi chicco-P-B

PERSHKRIMI:

Rrjeti elektronik i futbollit dhe topi.

Paraqet drita dhe tinguj.

25 melodi dhe efekte zanore.

Stimulon koordinimin dhe saktësinë.

Chicco Goal League është krijuar për të stimuluar fëmijën të luajë dhe të lëvizë nëpër lodra të ndryshme sportive të njohura.

Kjo lodër u krijua për të promovuar zhvillimin motorik dhe aftësi të tjera si ekuilibri, saktësia dhe koordinimi në shtëpi ose jashtë në ajër të hapur.

Kjo lejon që fëmija juaj të njihet dhe të argëtohet me sport, të cilat mund të jenë të mirë si të rritur.

Rrjeti i futbollit nxitet kur fëmija shënon, duke aktivizuar drita dhe tinguj zbavitës dhe gjithashtu mund të riprodhojë 25 melodi dhe efekte të tingullit .

Ajo ofron 3 mënyra elektronike lojrash (goditje dënimesh, goli të artë dhe sfidë) për të luajtur vetëm ose me miqtë dhe topi i furnizuar me lodrën është bërë nga një material super i butë që do të përdoret me lehtësi brenda shtëpisë.

SHOPPING CART

close