Lodra Per Femije Masha dhe Orso

Krahasoni

4,480 Lekë

Lodra Per Femije Masha dhe Orso-P-B

PERSHKRIMI:

Lodrat jane bere nga nje material i sigurte dhe jo toksik.
Nje dhurate ideale per tifozet Masha dhe Orso  te te gjithe moshave.
Mund te perdoret per femije te moshes nga | 0-6 vjec.

 

 

SHOPPING CART

close