Lodra per femije Makine Cementoni Roze P-B

3,340 Lekë

Lodra per femije Makine Cementoni Roze P-B

PERSHKRIMI:

  • Një makinë lodër e bërë nga 100% material i ricikluar me një dizajn të sofistikuar dhe stil të cilësisë së mirë për të drejtuar drejt aventurave të reja dhe fantastike!
  • Një udhëtim me makinë i krijuar për të zhvilluar aftësitë motorike të fëmijëve, koordinimin dhe perceptimin hapësinor
  • I përshtatshëm për fëmijë nga 12-36muaj.
    Dimensionet :L58.5 x W16.0 x H25.0 cm
SKU: 64875172 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close