Lodra per femije Loder Valixhe Na Na Na P-B

2,840 Lekë

Lodra per femije Loder Valixhe Na Na Na P-B

PERSHKRIMI :

-Set valixhe  me ngjyra për fëmijët e vegjël të Na Na Na Surprise që do ta lejojë fëmijën tuaj të bejne vizatime shumengjyresha.

-Përmbajtja e setit: 7 pulla druri dhe gome, 18 shënues që mund të lahen, 1 bojë jo toksike, 1 libër për t’u ngjyrosur, 5 shkumësa me ngjyra, 30 afishe, 1 afishe 12×12 cm, rrota dhe doreza e valixhes.

-Madhësia e paketimit: 37 x 22 x 10 cm

SKU: 64655868 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close